rsco
29 آذر 1401 - 13:35

نمایش ویژه شهادت سردار سلیمانی در یزد اجرا می شود

یزد- مسئول هیئت دانشجویی جوانان مکتب حاج قاسم دارالعباده یزد گفت: ویژه برنامه "در مکتب حاج قاسم" به مناسبت سومین سالگرد شهادت شهید سلیمانی با برنامه های متنوع در استان یزد برگزار خواهد شد.

محمدعلی سالاری در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در همین راستا نمایش "فرزند زهرا" ویژه ایام شهادت سردار سلیمانی آماده اجرا شده است.

وی عنوان کرد: این نمایش که برش هایی از زندگی سردار سلیمانی و همچنین زندگی اهل بیت عصمت و طهارت را به تصویر می کشد به کارگردانی و نویسندگی محسن ایرجی و با هنرنمائی ۵۰ نفر از هنرمندان گروه هنری آیینی نغمه از ششم تا سیزدهم دی ماه ساعت ۱۹:۳۰ در حسینیه ثارالله به روی صحنه می رود.

وی افزود: همچنین نمایشگاه ذخیره طلایی با موضوع مهدویت در حاشیه این مراسم برگزار خواهد شد.

وی اعلام کرد: برپایی موکب، برگزاری مسابقه هنری در قالب جشنواره هنری مالک در رشته‌های مختلف هنری با موضوع سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، برگزاری مسابقه ورزشی در رشته های تنیس رومیزی، فوتسال و والیبال ویژه دانشجویان از جمله اقدامات دیگری است که به این مناسبت اجرا می شود.

سالاری ادامه داد: ساخت قطعه موسیقی و سرود با موضوع معرفی شهید قاسم سلیمانی، مسابقه کتابخوانی و وصیت نامه خوانی سردار از دیگر اقداماتی است که به منظور پاسداشت مقام ایشان در دستور کار قرار دارد.

ویژه برنامه در مکتب حاج قاسم از تاریخ ۶ دیماه ۱۴۰۱ آغاز و تا ۱۵ دیماه ادامه خواهد داشت.

علاقه مندان برای اطلاع از جزئیات برنامه ها می توانند به کانال رسمی این هیئت در پیام رسان ایتا به آدرس maktab_yazd مراجعه نمایند.

منبع: مهر
شناسه خبر: 922198