rsco
11 فروردین 1402 - 10:40

تشدید بازدیدها از مجتمع‌های خدماتی رفاهی بین راهی خراسان جنوبی

معاون اداره کل راهداری و حمل و نقل خراسان جنوبی گفت: بازدید از مجتمع‌های خدماتی رفاهی بین راهی استان تشدید می‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از بیرجند، محمد عباسی، معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان جنوبی امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بازدید از مجتمع‌های خدماتی رفاهی بین راهی استان تشدید می‌شود.

وی افزور: از ابتدای اجرای طرح نوروزی تاکنون ۶۶ بازدید از مجتمع های خدماتی رفاهی بین راهی توسط کمیته ویژه نظارت خراسان جنوبی انجام شد.

 معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان جنوبی تصریح کرد: در بازدید از این مجتمع‌ها شاخص‌های مختلفی چون وضعیت نمازخانه‌ها، سرویس‌های بهداشتی، سیستم گرمایشی و سرمایشی نمازخانه، رستوران و آشپزخانه، پارکینگ و ورودی و خروجی مجتمع‌ها مورد نظارت و بازرسی قرار می‌گیرد.

عباسی یادآور شد: البته بازدید از مجتمع های خدماتی رفاهی بین راهی خراسان جنوبی تنها مختص تعطیلات نوروز نیست و در طی سال نیز به صورت مستمر و با جدیت ادامه دارد و با موارد تخلف برخورد خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: مجتمع‌های خدماتی رفاهی بین راهی خراسان جنوبی شامل جایگاه سوخت، رستوران، واحدهای تجاری و خدماتی، مسجد یا نمازخانه و سرویس‌های بهداشتی عمومی است و به گونه‌ای طراحی می‌شود که همه نیازهای مسافران جاده‌ای را برآورده کرده و نیاز به توقف‌های مکرر برای دریافت هر کدام از خدمات فوق به حداقل برسد و در نهایت سبب افزایش ایمنی راه‌ها شود.

معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان جنوبی گفت: سامانه‌های پیامکی ۳۰۰۰۱۴۱  و ۳۰۰۰۷۰۷۰ برای رسیدگی به شکایات، انتقادات و پیشنهادات شهروندان پیش بینی شده است و هموطنان می توانند مشاهده هرگونه تخلف در مجتمع های خدمات رفاهی موارد را اطلاع دهند تا در اسرع وقت مورد رسیدگی قرار گیرد.

پایان پیام/۶۹۰۱۴

منبع: فارس
شناسه خبر: 1118960