rsco
11 فروردین 1402 - 15:02

تردد خودروهای سنگین در برخی محورهای مواصلاتی استان قزوین ممنوع شد

فرمانده پلیس راه استان قزوین گفت: از بعداز ظهر امروز ۱۱ تا پایان ۱۴ فروردین تردد کامیون باری و تریلی‌های کشنده در لاین جنوبی آزاد راه قزوین-کرج و همچنین در روزهای ۱۳ و ۱۴ فروردین در جاده قدیم قزوین-رشت ممنوع است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قزوین، فرهاد ذاکری‌منش امروز در جمع خبرنگاران، اظهار داشت:‌ با نزدیک شدن به روزهای پایانی تعطیلات و شروع موج بازگشت مسافران از سفر نوروزی و به منظور تسهیل در روند شد آمدی هموطنان، محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی استان به اجرا خواهد درآمد.

وی اضافه کرد: به این منظور از بعداز ظهر امروز 11 تا پایان 14 فروردین ماه، تردد کامیون باری و تریلی‌های کشنده به استثناء خودروهای حامل سوخت، مواد غذایی و محصولات فاسد شدنی در لاین جنوبی آزاد راه قزوین-کرج مسیر منتهی به استان البرز ممنوع خواهد بود و همکاران از تردد خودروهای متخلف جلوگیری خواهند کرد.

ذاکری‌منش با اشاره به اینکه تردد کامیون و تریلی های کشنده در روز 13 و 14 فروردین از جاده قدیم قزوین-رشت هم ممنوع است، از هموطنان خواست: ضمن برنامه ریزی دقیق تر برای بازگشت و رانندگی ایمن در طول مسیر از موکول کردن زمان بازگشت به روز و ساعات پایانی تعطیلات خودداری کنند.

انتهای پیام/

 

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1119528