rsco
22 دی 1401 - 08:54

راه‌اندازی میز ارتباطات مردمی در اداره امور اقتصاد و دارایی یزد

یزد- همزمان با سفر رئیس جمهور و جمعی از اعضای دولت سیزدهم به یزد، میز ارتباطات مردمی در اداره کل امور اقتصادی و دارایی این استان راه اندازی شد.

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان یزد در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: مردم می‌توانند طی امروز و فردا از ساعت ۸ صبح تا ۱۸ به این نهاد به نشانی میدان امام حسین (ع) واقع در بلوار حمیدیا مراجعه کنند.

محمد دهقان منشادی افزود: همچنین مسئولان واحدهای صنفی، تولیدی، صنعتی و معدنی استان می‌توانند مسایل و مشکل خود را چهره به چهره و یا از طریق سامانه تلفنی ۱۱۱ با نماینده وزیر امور اقتصادی و دارایی و مدیران دستگاه‌های استانی وزارت امور اقتصادی و دارایی مستقر در یزد در میان بگذارند.

وی، خدمت به مردم و گره گشایی از مشکلات آنها را مورد تاکید قرار داد و یاد آور شد: باید پاسخگوی مردم باشیم و در این راستا، ایجاد روحیه امیدآفرینی به مردم به ویژه در حوزه اقتصادی تلاش کنیم.

مدیران و مسولان دستگاه‌های استانی وزارت امور اقتصادی و دارایی در یزد شامل امور مالیاتی، اموال تملیکی، گمرک، شورای هماهنگی بانک‌ها و بیمه‌ها، بورس منطقه‌ای، سهام عدالت و سرمایه گذاری در میز ارتباطات مردمی سفر استانی رییس جمهوری حضور دارند.

منبع: مهر
شناسه خبر: 972128